Miesiąc

ZAPRASZAMY NA RODZINNE KOLĘDOWANIE

Święta, święta i po świętach - jak to mówią. Wprawdzie święta już minęły, ale czas kolędowania trwa, aż do 2 lutego. Z tej właśnie okazji zapraszamy do udziału w „Rodzinnym Kolędowaniu w naszym przedszkolu” ,które odbędzie się 31 stycznia 2019 r. o godz, 10.30 w przedszkolu.

konkursu Rodzinne kolędowanie

Cele przeglądu:

• Kultywowanie tradycji wykonywania najpiękniejszych kolęd i pastorałek oraz utworów świątecznych,
  • Rozbudzanie zamiłowania do wspólnego, rodzinnego muzykowania;
  • Stwarzanie warunków zaprezentowania się dzieci wraz z rodzicami przed szerszą publicznością;
  • Integrowanie przedszkola i rodziców.

Odbiorcy przeglądu:

• Konkurs skierowany jest do wszystkich przedszkolaków oraz ich rodzin.

Zasady uczestnictwa:

• Uczestnicy śpiewają jeden lub dwa utwór spośród kolęd, pastorałek lub piosenek świątecznych.
  • Dopuszcza się grę na instrumentach lub wykorzystanie gotowego podkładu instrumentalnego (bez wokalu)
  • Mile widziane stroje kolędnicze.
  • Uczestnicy przeglądu i ich rodzice wyrażają zgodę na wykorzystanie materiałów (zdjęcia, nagrania audiowizualne) dla celów promocji Przedszkola i konkursu.
  • Swoje zgłoszenie można złożyć Nauczycielek poszczególnych grup do 25 stycznia 2019 r.

Przewidziane są wspaniałe nagrody ufundowane ze środków finansowych Rady Rodziców.

Ogłoszenie wyników odbędzie się zaraz po zakończeniu konkursu