Licznik odwiedzin

231982
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
197
245
7368


Aktualności

RODZIC W INTERNECIE

Zachęcamy Rodziców, Dziadków, Ciocie i Wujków do udziału w bezpłatnym szkoleniu ze specjalizacji "RODZIC W INTERNECIE". 16 godzinne szkolenie odbywa się w ramach projektu "e-Xtra Kompetentni- Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego" i kierowane jest do osób w przedziale wiekowym 25-74 lat.  Ważne: zajęcia odbywać będą się w przedszkolu. Aby zajęcia się odbyły wymagana jest grupa składająca się minimum z 12 osób. Za udział Rodziców w 16 godzinnym szkoleniu przedszkole otrzyma laptopa. Prosimy o zgłaszanie się u nauczycielek grup.

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć:


 (Zdjęcie ulotki informacyjnej e-Xtra Kompetentni)

Więcej informacji można uzyskać na stronie: WWW.SZKOLENIA.RABKA.PL

Zachęcamy do udziału :)