Miesiąc

Aktualności

Szachy to gra kochana nie tylko przez inżynierów i poetów ale cieszy się dużą popularnością wśród przedszkolaków. Stwarza nieograniczone możliwości wykazania inicjatywy, kształci wyobraźnię przestrzenną, ćwiczy pamięć, uwagę, koncentrację a przede wszystkim inicjuje sytuację wymagające abstrakcyjnego i logicznego myślenia. Narzuca zestaw zasad i ma swoje granice.

W  naszym przedszkolu również organizujemy naukę gry w szachy, którą prowadzi Pan Zbyszek N. Dzieci miały już możliwość uczestniczyć w zajęciach pokazowych i dlatego prosimy , aby chętne dzieci do udziału w szachowych zmaganiach zgłaszać u nauczycieli lub Pani Dyrektor. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu- środa 12.30- 13.30 /koszt :4 zł -1 godzina/. Zapraszamy.

Zwracamy się również z wielką prośbą, do Was Kochani o bibułkowe kwiatuszki na nasza przedszkolną palmę wielkanocna. Wiecie, że bez Was nie damy rady.

Kolejne zajęcia  ROBOTYKI 1 kwietnia - i to nie prima  aprilis