Już jest lato, już jest lato !
Wyjeżdżamy z mamą, tatą.
W góry, w lasy lub nad morze,
każdy jedzie tam, gdzie może.
Bliżej słońca, bliżej wody,
by się kąpać dla ochłody.
Na jagody chodzić w las,
bo wakacji nadszedł czas.

Kochani Rodzice!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie jakie włożyliście w zdalną edukację Waszych dzieci. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Bez Was nie osiągnęłybyśmy tak wiele.

Wam Kochane Przedszkolaki również dziękujemy za wytrwałość, uśmiech i chęć podejmowania wszelkich zadań.

A teraz już czas zaprosić wszystkich Was na zasłużony odpoczynek, w lasach, w górach, nad jeziorami, na wędrówki z plecakami. Życzymy by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. By słoneczka nie brakowało. Interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola. Pamiętajmy też o bezpieczeństwie, najważniejsze abyśmy do przedszkola wrócili wypoczęci i zdrowi. Bawcie się dobrze!

Wspaniałych wakacji życzą wszystkie ciocie i wujek z przedszkola