Drodzy Rodzice

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym w specyficznych i trudnych warunkach ,a także z obowiązującymi przepisami sanitarnymi ( które obowiązują na dzień dzisiejszy tj.2,5 m na dziecko ).

Ja jako dyrektor zmuszona jestem do wprowadzenia zmian organizacji pracy przedszkola .

Musimy ograniczyć ilość dzieci w grupie ,aby bezpiecznie i zdrowo mogły odbywać obowiązek przedszkolny - dzieci 6 letnie oraz pozostałe .

Nie wszystkie dzieci będą mogły przyjść do przedszkola ,konsultacje na jakich zasadach i kryteriach będą miały pierwszeństwo uczestniczenia w zajęciach przedszkolnych pozostałe dzieci są w trakcie .

Drodzy Rodzice jest to dla nas trudny czas ,ale musimy wspólnie to przetrwać

Prosimy śledzić naszą przedszkolna stronę internetową oraz Facebookową stronę Rady Rodziców, tam będziemy, na bieżąco zamieszczać wszelkie zmiany oraz potrzebne i ważne informacje.