Szanowni Rodzice!

Jutro tj. 1 września rozpoczynamy po przerwie wakacyjnej kolejny rok szkolny..

Od wtorku przedszkole pracuje standardowo w godzinach od 6:30 do 16.30. Do przedszkola mogą uczęszczać jedynie dzieci zdrowe, bez objawów infekcji. Dzieci będą miały mierzoną temperaturę przed wejściem do przedszkola.

Rodzice dzieci nowoprzyjętych mogą wejść do szatni przedszkola obowiązkowo w maseczkach zakrywających usta i nos oraz po uprzedniej dezynfekcji rąk. Rodzic oddaje dziecko pod opiekę nauczyciela w drzwiach sali, nie wchodząc jednocześnie do środka.

Pozostali Rodzice oddają dziecko przed drzwiami przedszkola.

Prosimy aby dzieci nie przynosiły z domu zabawek, napojów i jedzenia. W podpisanym worku niech znajdą się pantofle i ubranie na zmianę w razie małych awarii.

Ze względu na zasady bezpieczeństwa wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania ustalonych procedur wewnętrznych przedszkola zgodnych z wytycznymi GIS i MEN.

Dyrekcja i Nauczyciele