dinozatorland

Średniaczki spotkały się z Dinozaurami…

20 maja nasze „Jeżyki „ i „Wiewióreczki” wybrały się na niezwykłą wycieczkę do krainy dinozaurów w Zatorze. Prehistoryczne gady, które poruszały się, wydawały dźwięki, a czasem nawet sikały i pluły wodą, wywarły na dzieciach ogromne wrażenie. Dzieci podczas podziwiania dinozaurów były bardzo grzeczne,  z ogromnym zaciekawieniem słuchały tego, o czym mówiła pani przewodnik oraz dzieliły się z nią swoją niemałą wiedzą na temat gigantów z przeszłości. Dodatkową atrakcją był pokaz „3D Show” – trójwymiarowa animacja, dzięki której przedszkolaki mogły prawie „pofruwać” z pszczółkami jednak na tym nie koniec atrakcji bowiem po kinie super bawiliśmy się na karuzelach oraz w gabinecie luster. Było naprawdę wspaniale, aż nie chciało się wracać… W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami, śpiewały, a na ich buziaczkach widać było i zmęczenie i radość , bo naprawdę wycieczka była bardzo udana, którą nasze przedszkolaki zapamiętają na pewno na długo, długo.