Koncert, konkurs

8 MAR 2013 Uczestniczymy w Koncercie …

W piątek 8 marca nasze przedszkolaki uczestniczyły w „Koncercie skrzypcowym”. Na skrzypcach grała nasza absolwentka Ania Pustelnik, która cztery lata temu ukończyła przedszkole. Towarzyszyła jej mamusia- Gosi Korwel , p. Marta, grając na keyboardzie. Ania od trzech lat uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Rabce- Zdroju natomiast p. Marta jest w tej szkole nauczycielem. Zagrały „ Idziemy do zoo”, oraz utwory znane naszym przedszkolakom „Żabka mała”, „Stary niedźwiedź”, „Wlazł kotek” itp. Ania zagrała również utwory na flecie poprzecznym  i flecie prostym. Przedszkolaki uważnie słuchały, odgadywały zagadki muzyczne oraz śpiewały znane im piosenki. Wiele radości sprawił dzieciom „mini koncert” cioć, które starały się wydobyć choć maleńki dźwięk z instrumentów przyniesionych przez Anię.

8 MAR 2013 Nagrody wręczone

8 marca zostały wręczone nagrody uczestnikom konkursu „Mam 6 lat, idę do szkoły”. Prace pomysłowe, kolorowe, bardzo staranne i przemyślane można było oglądać, kiedy dekorowały przedszkolne korytarze. Większość prac wykonały dzieci z grupy 6- latków, najmłodszą uczestniczką konkursu była Ania Bandyk z Gr. „Wiewiórek”. Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy!