co się będzie działo

Ciąg dalszy naszych przedszkolnych wydarzeń:

* 18 stycznia uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. w tym roku na sali Liceum im Romera w Rabce-Zdroju

* 27 stycznia Teatr Skrzat przedstawi bajkę pt. "Strach ma wielkie oczy"

* 30 stycznia nasze "Górolki i górole " jadą na turnee do DPS w Rabce- Zdroju z "Jasełkami"

* 18 lutego dzień miłości w przedszkolu czyli nasze przedszkolne Walentynki ( ubieramy się na czerwono)

* 27 lutego balujemy na zabawie karnawałowej,

* od 17 do 21 marca obchodzimy kolorowe dni i tak:

poniedziałek- dzień niebieski,

wtorek - dzień czerwony

środa- dzień pomarańczowy

czwartek - dzień żółty

no a piąte, że to pierwszy dzień wiosny musi być na zielono

* OGŁASZAMY KONKURS na STROIK WIELKANOCNY prace składamy  od 1 pierwszego do 13 kwietnia. Ogłoszenie wyników podczas spotkania wielkanocnego.

* 13 kwietnia chcielibyśmy wziąć udział w konkursie Palm Wielkanocnych dlatego prosimy o pomoc!  Kto może i kto umie robi kwiatki i przynosi do przedszkola, kwiatuszki można przynosić już od 7 kwietnia. DZIĘKUJEMY!!!

* 16 kwietnia spotkanie wielkanocne oraz wręczenie dyplomów uczestnikom konkursu na  "Wielkanocny Stroik"

* 25 kwietnia sprzątamy naszą Ziemię, (prosimy o gumowe rękawiczki)

* 29 kwietnia nasze 5 i 6 -latki zwiedzają Rabkę z okazji Dnia Turysty następnie uczestniczą w konkursie na temat znajomości Rabki organizowanym przez UM w Rabce.